سمینار توجیهی دوره های MBA-DBA در روز یکشنبه مورخ ۹۶/۰۲/۳۱ ساعت ۵ تا ۷سمینار توجیهی دوره های MBA-DBA در روز یکشنبه مورخ ۹۶/۰۲/۳۱ ساعت ۵ تا ۷

سمینار توجیهی دوره های MBA-DBA در روز یکشنبه مورخ ۹۶/۰۲/۳۱ ساعت ۵ تا ۷ در پردیس دانشگاه علامه طباطبایی همراه با کنفرانس مهارتهای مدیریت حرفه ای دکتر ناصحی فر

با سلام و احترام

          بدینوسیله به استحضار می رساند مؤسسه ترویج محصول سالم در راستای گسترش مدیریت علمی در حوزه سلامت جامعه و به منظور ترویج محصولات سالم و ارگانیک با مذاکراتی که با دانشگاه علامه طباطبایی داشته است برای اولین بار در کشور موفق شده است دوره آموزشی عالی کسب و کار یا همان دوره های MBA وDBA  را با گرایش محصولات ارگانیک تحت مدیریت آموزشهای آزاد این دانشگاه طراحی نماید و به غیر از اخذ امتیاز تخفیف برای افراد شاغل در این حوزه با برگزاری کلاسها و سمینارهای مربوطه مقدمات دانش افزایی مدیران و کارکنان حوزه سلامت را فراهم آورد.

ضمنا سمینار توجیهی در روز یکشنبه مورخ 31/02/96 ساعت 5 تا 7 در پردیس دانشگاه بشرح پیوست برگزار می شود که جنابعالی بهمراه هیات مدیره محترم و اعضای گرامی آن مجموعه بصورت ویژه دعوت می باشید.

توضیحات دوره:

  • دوره ها در داخل پردیس شماره2 دانشگاه علامه طباطبایی و با اساتید بنام این دانشگاه در تهران خیابان توانیر برگزار می شود.
  • در انتهای دوره مدرک معتبر دانشگاه علامه طباطبایی با آرم دانشگاه صادر می شود.
  • دوره ها بصورت فشرده، در یکسال و با بیش از 350 ساعت در روزهای پنج شنبه و جمعه برگزار می شود.
  • مبلغ شهریه برای ثبت نام بصورت مراجعه آزاد طبق تعرفه دانشگاه بترتیب 4400000تومان و 5500000تومان میباشد که ثبت نام کنندگان از طریق موسسه بترتیب با 4میلیون و 5 میلیون تومان ثبت نام خواهند شد.
  • شهریه بصورت اقساط قابل پرداخت است اما ثبت نام گروهی و نقدی از 5 درصد تخفیف برخوردار خواهد بود.
  • درج پسوند گرایش محصولات ارگانیک یک امتیاز محسوب می شود، اما دانش آموختگان می توانند درخواست کنند دوره عمومی درمدرک ذکرشود.

 لذا خواهشمند است درصورت صلاحدید دستورفرمائید مراتب به اطلاع اعضای آن مجموعه معظم برسد.

       قبلا از همکاری جنابعالی و همکاران کمال تشکر را دارد.

        با سپاس

سید محمودرضا شایسته

مدیرعامل

سمینار توجیهی دوره های MBA-DBA در روز یکشنبه مورخ ۹۶/۰۲/۳۱ ساعت ۵ تا ۷

 

مشخصات

  • منبع: http://mrshayesteh.persianblog.ir/post/1283
  • کلمات کلیدی: دوره ,دانشگاه ,ساعت ,توجیهی ,یکشنبه ,مورخ ,سمینار توجیهی ,یکشنبه مورخ ,علامه طباطبایی ,دانشگاه علامه ,توجیهی دوره ,دانشگاه علامه طباطبایی ,گرای
  • در صورتی که این صفحه دارای محتوای مجرمانه است یا درخواست حذف آن را دارید لطفا گزارش دهید.

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

عکس آقای خامنه ای

آخرین جستجو ها